Sexuální praktiky Quodoushka - Učení z nagualské tradice

Kód: 7500063

Úplný název:

Sexuální praktiky Quodoushka - Učení z nagualské tradice (Charlesová Amara): Ucení z nagualské tradice

Autor a popis:

Charlesová Amara, Maitrea, 344 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (385 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Systém Quodoushka, založený na učení dávných Májů, Olmeků a Toltéků a předávaný generacemi Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path, nabízí praktické vedení v sexu, intimitě a vztazích, stejně jako v tom, jak dosáhnout vyšších úrovní orgasmu a sexuální extáze. Tento systém pracující s léčivou silou sexuálního spojení a orgasmu představuje cestu k vyléčení emocionálních zranění a sexuálních nejistot, oživení monotónních vztahů a objevení líbezné medicíny sexu.

Amara Charlesová, iniciovaná instruktorka systému Quodoushka, odhaluje tato kdysi tajná učení a vysvětluje fyzické, energetické a sexuální vlastnosti devíti mužských a ženských anatomických typů – jako je například Kojotí muž nebo Buvolí žena – a to, jak identifikovat a nejlépe uspokojit každý z typů a také jak být hrdí na vlastní jedinečnou anatomii. Popisuje devět variací orgasmu od laviny až po lesní požár a představuje cvičení pro větší sexuální potěšení a zvýšení intenzity orgasmů včetně cvičení Ohnivého dechu, což je metoda pro dosažení celotělového orgasmu prostřednictvím práce s dechem. Systém Quodoushka zahrnuje hraní rolí a sexuální energetickou práci s čakrami a světelným tělem a také obřady k navrácení posvátnosti do vašeho milování a ukazuje nám, jak se můžeme prostřednictvím rozkoše stát citlivějšími, kreativnějšími milenci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sexuální praktiky Quodoushka - Učení z nagualské tradice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sexuální praktiky Quodoushka - Učení z nagualské tradice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sexuální praktiky Quodoushka - Učení z nagualské tradice (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sexuální praktiky Quodoushka - Učení z nagualské tradice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sexuální praktiky Quodoushka - Učení z nagualské tradice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Sexuální praktiky Quodoushka - Učení z nagualské tradice