Sezdáni za rozbřesku

Kód: 7303562

Úplný název:

Sezdáni za rozbřesku (Kleypas Lisa):

Autor a popis:

Kleypas Lisa, Domino, 300 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
152 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

Když Leovi nenadálou shodou náhod spadne do klína šlechtický titul a panství, má vskutku důvod k radosti: konečně může bez výčitek svědomí vést život zhýralého hejska. Spokojeně sleduje, jak jedna sestra po druhé končí pod čepcem, ale sám se ženit nehodlá - a kdyby se náhodou oženit musel, vybral by si tak protivnou ženskou, jako je Catherine Marksová. Alespoň by se s ní mohl hádat, po právu ji podvádět a stýskat si na zkažený život.
Ani Catherine, která u Hathawayových pracuje jako guvernantka a společnice, nemá Lea příliš v lásce. Dráždí ji jeho arogantní povznesenost i uštěpačné poznámky. Vše se ale změní, když Catherine zachrání Leovi život a mladík si konečně přizná, že na zdánlivě upjatou „šedou myš“ dávno myslí.
Ledy roztají, ale štěstí nepřichází. Leovo postavení začne ohrožovat vzdálená příbuzná, a pokud si chce sídlo udržet, musí se ihned oženit a zplodit dědice. I Catherine má velké starosti: pokud vyjde najevo tajemství z její minulosti, nadobro ji to společensky zničí. Za daných okolností sotva může rozkvést láska… Anebo se Leovi i Catherine podaří zaplašit stíny, aby mohli naplnit své sny?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sezdáni za rozbřesku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sezdáni za rozbřesku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sezdáni za rozbřesku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sezdáni za rozbřesku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sezdáni za rozbřesku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy