Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Anglič

Kód: 2491518

Úplný název:

Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Anglič (Solomonsová Natasha):

Autor a popis:

Solomonsová Natasha, Ikar, 320 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Román odehrávající se v 30. letech v Británii sleduje osud německého židovského přistěhovalce Jacka Rosenbluma a jeho cestu za tím, jak se stát „pravým Angličanem“. Jackovým snem je zapomenout na svůj původ, na věčné vyhnanství, kterým je jeho národ již věky poznamenán, a tak se od začátku fanaticky drží imigrační příručky, která radí co v Anglii dělat a nedělat. Komický seznam se pod Jackovým dohledem začíná rozšiřovat a mapuje tak spletitou cestu jednoho muže za svou identitu, kterou se - jako správný Angličan - odhodlá najít skrze oblíbený britský sport, golf. Ale je to ta pravá cesta?

Nahlédnout do Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Anglič Nahlédnout do Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Anglič

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Anglič do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Anglič.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Anglič (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Anglič bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Anglič doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Anglič