Seznamte se Matcha - Více než 50 neodolatelných receptů nabitých silou zeleného čaje

Kód: 7390764

Úplný název:

Seznamte se Matcha - Více než 50 neodolatelných receptů nabitých silou zeleného čaje (Farrow Joanna): Více než 50 neodolatelných receptů nabitých silou zeleného čaje

Autor a popis:

Farrow Joanna, Omega, 120 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 24.1.2018
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Matcha je trendem moderní doby. Tento velmi specifický druh zeleného čaje vyniká mimořádnými benefity pro naše zdraví. Obsahuje celou řadu prospěšných vitamínů, minerálů a zejména antioxidantů, jejichž obsah je stonásobný oproti ostatním zeleným čajům. V kuchyni ho lze kombinovat za tepla i za studena s máslem, mlékem, smetanou, kokosovým olejem, rýží a nespočtem dalších surovin. Toho právě využívají recepty v této knize. Nečekejte jen zdravé koktejly. Najdete zde vše od nápaditých snídaní a originálních moučníků, přes pečeni na sváteční nedělní stůl až po kořeněný nápoj připomínající tak oblíbené vánoční svařené víno. Nechte se inspirovat a připravte si čaj matcha v jeho tradiční podobě, tedy jako zelený šálek plný vitamínů, nebo se vrhněte rovnou na něco složitějšího a překvapte sebe, rodinu i přátele!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Seznamte se Matcha - Více než 50 neodolatelných receptů nabitých silou zeleného čaje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Seznamte se Matcha - Více než 50 neodolatelných receptů nabitých silou zeleného čaje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Seznamte se Matcha - Více než 50 neodolatelných receptů nabitých silou zeleného čaje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Seznamte se Matcha - Více než 50 neodolatelných receptů nabitých silou zeleného čaje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Seznamte se Matcha - Více než 50 neodolatelných receptů nabitých silou zeleného čaje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Seznamte se Matcha - Více než 50 neodolatelných receptů nabitých silou zeleného čaje