Shiatsu - teorie a praxe

Kód: 73704310

Úplný název:

Shiatsu - teorie a praxe (Beresford-Cooke Carola): Ceský preklad tretího, rozšíreného vydání jedné z nejlepších knih o shiatsu

Autor a popis:

Beresford-Cooke Carola, Synergie, 424 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
609 Kč (859 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Přinášíme vám český překlad třetího, rozšířeného vydání jedné z nejlepších knih o shiatsu vůbec, ve které vás autorka přehledným a srozumitelným způsobem seznámí s teorií zen-shiatsu, teorií pěti elementů a tradiční čínskou medicínou. Tato obsáhlá kniha vám pomůže k pochopení moudrosti staré tisíce let a naučí vás, jak ji při shiatsu prakticky využít. Detailní popis jednotlivých technik a postupů při ošetření meridiánů doplňuje autorka řadou příkladů ze své dlouholeté praxe. Prakticky zaměřená je také obsáhlá příloha s přehledem nejběžnějších onemocnění a jak k nim nejen při shiatsu celostně přistupovat. Ačkoli je kniha určená primárně studentům shiatsu a praktikům, dobře poslouží také klientovi, kterému shiatsu přináší úlevu a který se chce dozvědět více. Tato kniha se vás při čtení dotkne podobně, jako to umí zkušený praktik shiatsu.

Carola sepsala odborným i poutavým způsobem to, co by se měl praktik naučit ve škole shiatsu a co si klient odnáší z každého ošetření. Kniha je skutečným požehnáním a darem i pro zájemce z dalších směrů komplementární medicíny a pro lékaře zapojující do své praxe holistický přístup. (Z předmluvy Darji Havelkové, zakladatelky České asociace shiatsu)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Shiatsu - teorie a praxe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Shiatsu - teorie a praxe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Shiatsu - teorie a praxe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Shiatsu - teorie a praxe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Shiatsu - teorie a praxe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Shiatsu - teorie a praxe