Síla božského erótu - Pozitivní účinky lásky v každodenním životě

Kód: 7500188

Úplný název:

Síla božského erótu - Pozitivní účinky lásky v každodenním životě (Almaas A. H., Johnsonová Karen): Pozitivní úcinky lásky v každodenním živote

Autor a popis:

Almaas A. H., Johnsonová Karen,, Maitrea, 232 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
276 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha vás zavede do tajemného světa skrytého v každodenním životě. Líčí cestu, na kterou se vydali dva neohrožení duchovní dobrodruzi. Začíná v Amsterodamu a vede do samotného základu lidské duše. Účelem této výpravy je odhalení podstaty božského erótu – zdroje a vyjádření úžasného a nesmírně krásného anděla, jenž žije v každém z nás. Síla božského erótu ukazuje proces objevování božské a erotické podstaty člověka a zaměřuje se na zažité mylné tvrzení, že jsou to dva neslučitelné protiklady.
A. H. Almaas (Hameed) a Karen Johnsonová kráčejí po stejné cestě vedoucí do říše lidského nitra již déle než třicet pět let. Během té doby Hameed v mnoha knihách odhalil své duchovní poznání v podobě učení nazvaného Diamantový přístup. Tato cesta vychází především z jejich společného zkoumání a jejím ztělesněním je škola Ridhwan, duchovní domov více než čtyř tisíc lidí, kteří se této praxi věnují v mnoha zemích na celém světě.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Síla božského erótu - Pozitivní účinky lásky v každodenním životě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Síla božského erótu - Pozitivní účinky lásky v každodenním životě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Síla božského erótu - Pozitivní účinky lásky v každodenním životě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Síla božského erótu - Pozitivní účinky lásky v každodenním životě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Síla božského erótu - Pozitivní účinky lásky v každodenním životě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Síla božského erótu - Pozitivní účinky lásky v každodenním životě