Síla osudu

Kód: 7303424

Úplný název:

Síla osudu (Kleypas Lisa):

Autor a popis:

Kleypas Lisa, Domino, 280 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ema Stokehurstová vyčnívá z davu, a to nejenom svou výškou. Je ryšavá, pihatá, sžíravě upřímná a netají se hlubokou láskou ke zvířatům - a takové nevěsty nejsou zrovna nejvyhledávanější. První ctitel se objevil až po nekonečném čekání, a není tudíž divu, že se do něj bezhlavě zamilovala - a že málem utonula v žalu, když ji opustil. Plná obav z osudu vysmívané staré panny začne dopřávat sluchu Nikolasi Angelovskému.
Nikolas je pohádkově bohatý a ďábelsky krásný ruský emigrant, ale provází ho velmi rozporuplná pověst. Londýnská vybraná společnost se k němu chová odtažitě, Emin otec ho v blízkosti své dcery nevidí vůbec rád, ale Ema nakonec podlehne Nikolasovu naléhání a svolí ke sňatku. Místo romantických líbánek na ni ovšem čeká rozčarování: novomanžel jako by o ni ztratil zájem. Všímá si jí stále méně, jako by pro něj byla vzduch.
Co by se muselo stát, aby se z jejich svazku nestalo jen další zoufalé manželství, které přežívá jen ze společenské nutnosti? Co když klíč k Nikolasovu nevyzpytatelnému chování leží v dávné minulosti? A co musí Nikolas udělat, aby v sobě našel dost odvahy k lásce?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Síla osudu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Síla osudu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Síla osudu (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Síla osudu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Síla osudu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy