Síla pozitivního přístupu - 10 pravidel jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií

Kód: 2710145

Úplný název:

Síla pozitivního přístupu - 10 pravidel jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií (Gordon Jon): 10 pravidel jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií

Autor a popis:

Gordon Jon, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.1.2018 dopoledne. 
 

Jak výrazně zlepšit atmosféru doma i v práci a zcela změnit svůj pohled na sebe a své okolí? Jak se vyrovnat s nástrahami, které nám život staví do cesty? To vám prozradí tento mezinárodní bestseller uznávaného autora seberozvojových knih Jona Gordona.
Vydejte se na poučnou a inspirující jízdu, během které odkryjete deset kroků pro dosažení skutečného úspěchu a spokojenosti. V poutavém příběhu plném silných myšlenek najdete návod, jak překonat nepříznivé okolnosti a získat ze sebe i z druhých to nejlepší. Vychutnejte si jízdu svého života!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Síla pozitivního přístupu - 10 pravidel jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Síla pozitivního přístupu - 10 pravidel jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Síla pozitivního přístupu - 10 pravidel jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Síla pozitivního přístupu - 10 pravidel jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Síla pozitivního přístupu - 10 pravidel jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Síla pozitivního přístupu - 10 pravidel jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií