Silnější pes - Není důležité vyhrát, ale přinést domů peníze

Kód: 7281461

Úplný název:

Silnější pes - Není důležité vyhrát, ale přinést domů peníze (Čáp Maxim): Není duležité zvítezit, ale prinést domu peníze

Autor a popis:

Čáp Maxim, Eminent, 224 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
196 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

"Kam ten fotbal jde, ty krávo?" Jedna z nejslavnějších vět u odposlechů, které byly zveřejněny v roce 2004, provází český fotbal stále. Kniha Silnější pes je výpovědí o době a poměrech, v nichž se v nejsledovanější hře v naší zemi tu a tam hraje cinknutými kartami. Znají to všichni, majitelé klubů, manažeři, trenéři i sami hráči. Vědí o tom novináři a dokonce i lidé, kteří jako tzv. fandové na fotbal chodí. Publikace nenabízí „dlouholeté zkušenosti s vyhodnocováním krizí naší kopané“. Švejkovsky pojatým humorem, podepřeným jedinečnými kresbami Vladimíra Renčína a úryvky z knih a médií, ukazuje drsnou reality show, kterou se fotbal dnes stal. Sport se v ní odehrává nejen na hřišti, ale i mimo něj. Silnější pes principiálně nepřináší strhující odhalení; je to velmi zasvěcené retro posledních třiceti let našeho fotbalu, v němž má korupce ohromující rozsah a tradici. Přesto - anebo právě proto - je tuto knihu, stejně jako současný fotbal, třeba brát jako pravou demokratickou legraci. Nejlépe pak v její zkratce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Silnější pes - Není důležité vyhrát, ale přinést domů peníze do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Silnější pes - Není důležité vyhrát, ale přinést domů peníze.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Silnější pes - Není důležité vyhrát, ale přinést domů peníze (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Silnější pes - Není důležité vyhrát, ale přinést domů peníze bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Silnější pes - Není důležité vyhrát, ale přinést domů peníze doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Silnější pes - Není důležité vyhrát, ale přinést domů peníze