Sin City 6 - Chlast, děvky a bouchačky - brož.

Kód: 8683958

Úplný název:

Sin City 6 - Chlast, děvky a bouchačky - brož. (Miller Frank):

Autor a popis:

Miller Frank, ComicsCentrum, 160 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Šestá kniha ze série Sin City je tak trochu jiná. Nejde totiž o jeden ucelený příběh, na který jsme byli zvyklí v předchozích dílech, ale o sbírku kratších povídek. Uvidíme staré známé jako jsou Marv (Prostě takovej normální sobotní večer, Tichá noc), Dwight McCarthy (Neviňátko v červeném), duo kriminálníků Douglas Klump a Burt Shlubb (Tlusťoch a Prcek), Gail a Miho (A vítězem se stává... ), ale i nové tváře jako nájemného vraha, kterého ve filmu stvárnil Josh Harnett (Náš zákazník, náš pán) nebo Modroočka, která sice vypadá jako anděl, ale je také profesionální zabiják (Modroočka, Blbě zahnout a Špatná cesta). Sbírka povídek „Chlast, děvky a bouchačky“ je lepidlem mezi jednotlivými ucelenými příběhy ze Sin City. Kniha vychází ve druhém vydání, první je už čtyři roky rozebráno. Nový překlad, tak jako u ostatních druhých vydání Sin City, lépe respektuje styl originálního textu. Nová grafická úprava dodává knize na atraktivitě. Vázaná verze má na hřbetu další díl obrázku, který se celý objeví po umístění všech 7 dílů Sin City vedle sebe.

Nahlédnout do Sin City 6 - Chlast, děvky a bouchačky - brož. Nahlédnout do Sin City 6 - Chlast, děvky a bouchačky - brož.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sin City 6 - Chlast, děvky a bouchačky - brož. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sin City 6 - Chlast, děvky a bouchačky - brož..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sin City 6 - Chlast, děvky a bouchačky - brož. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sin City 6 - Chlast, děvky a bouchačky - brož. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sin City 6 - Chlast, děvky a bouchačky - brož. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé

 
Knihkupectví / Komiksy / Komiksy pro dospělé / Sin City 6 - Chlast, děvky a bouchačky - brož.