Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka

Kód: 7462985

Úplný název:

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka (Riggs Ransom):

Autor a popis:

Riggs Ransom, Jota, 360 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Knižní předloha stejnojmenného filmu Tima Burtona. Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií. Strašidelný příběh jako dělaný pro Tima Burtona. To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, kde děj a děsivé fotografie přináší jedinečný čtenářský zážitek. Náš příběh začíná strašnou rodinnou tragédií, která přivede šestnáctiletého Jacoba k cestě na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objevuje rozpadající se trosky sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti. Když Jacob bloumá jeho opuštěnými ložnicemi a chodbami, ukazuje se postupně, že děti slečny Peregrinové byly víc než podivné. Byly možná nebezpečné. Možná byly na opuštěném ostrově drženy v jakési karanténě z velmi dobrých důvodů. A nějak – i když to zní jako něco nemožného – jsou možná stále naživu. Fantasy doprovázená strašidelnými starými dobovými fotografiemi, při které běží mráz po zádech. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti zaujme dospělé, teenagery a všechny, kdo mají rádi temná dobrodružství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka