Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka

Kód: 7462985

Úplný název:

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka (Riggs Ransom):

Autor a popis:

Riggs Ransom, Jota, 360 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
225 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
 

Knižní předloha stejnojmenného filmu Tima Burtona. Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií. Strašidelný příběh jako dělaný pro Tima Burtona. To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, kde děj a děsivé fotografie přináší jedinečný čtenářský zážitek. Náš příběh začíná strašnou rodinnou tragédií, která přivede šestnáctiletého Jacoba k cestě na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objevuje rozpadající se trosky sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti. Když Jacob bloumá jeho opuštěnými ložnicemi a chodbami, ukazuje se postupně, že děti slečny Peregrinové byly víc než podivné. Byly možná nebezpečné. Možná byly na opuštěném ostrově drženy v jakési karanténě z velmi dobrých důvodů. A nějak – i když to zní jako něco nemožného – jsou možná stále naživu. Fantasy doprovázená strašidelnými starými dobovými fotografiemi, při které běží mráz po zádech. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti zaujme dospělé, teenagery a všechny, kdo mají rádi temná dobrodružství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - filmová obálka