Audio CD: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - CDmp3 (Čte Viktor Dvořák)

Kód: 6948105

Úplný název:

Audio CD: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - CDmp3 (Čte Viktor Dvořák) (Riggs Ransom):

Autor a popis:

Riggs Ransom, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Stará sbírka bizarních fotografií.
Existuje opravdu podivný sirotčinec pro děti se zvláštními schopnostmi, o němž Jacob jako malý slýchával? Teď je mu šestnáct a po rodinné tragédii se vydává na cestu, která mu umožní pochopit, kým vlastně je. Nezodpovězené otázky jej zavedou na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objeví rozpadající se trosky starého domu. Když bloumá opuštěnými chodbami, uvědomuje si, že jeho obyvatelé byli skutečně velmi neobvyklí. Co s nimi má společného? A mohli by být ještě naživu?

délka nahrávky 7 hodin 16 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - CDmp3 (Čte Viktor Dvořák) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - CDmp3 (Čte Viktor Dvořák).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - CDmp3 (Čte Viktor Dvořák) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - CDmp3 (Čte Viktor Dvořák) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - CDmp3 (Čte Viktor Dvořák) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Audio CD: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - CDmp3 (Čte Viktor Dvořák)