Skandál v Čechách Zjednodušená verze Sherlock Holmes A Scandal in Bohemia

Kód: 2660163

Úplný název:

Skandál v Čechách Zjednodušená verze Sherlock Holmes A Scandal in Bohemia (kol.):

Autor a popis:

Kol., EDIKA, 56 stran, jazyk - angličtina, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
182 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zjednodušená verze světové povídky Sherlock Holmes – Skandál v Čechách od anglického spisovatele Arthura Conana Doyla je určena pro mírně pokročilé studenty anglického jazyka. Jejím účelem je především rozšířit slovní zásobu, ale také schopnost rychle a bezpečně porozumět mluvené angličtině. Kniha je formálně sestavena tak, aby studentovi umožňovala co největší komfort při tomto stylu učení. Obsahuje: - český překlad na protější / levé straně od anglického textu - kontrolní otázky, jak jste porozuměli anglickému textu - okomentované zajímavé gramatické jevy - slovníček s fonetickým přepisem na konci knihy Na audio CD najdete povídku v angličtině namluvenou rodilým mluvčím. Můžete tak text poslouchat a zároveň jej kontrolovat v knize. Zjistíte, že učení hrou vám umožní zapamatovat si mnohem více, a hlavně je radostné i zábavné!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Skandál v Čechách Zjednodušená verze Sherlock Holmes A Scandal in Bohemia do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Skandál v Čechách Zjednodušená verze Sherlock Holmes A Scandal in Bohemia.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Skandál v Čechách Zjednodušená verze Sherlock Holmes A Scandal in Bohemia (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Skandál v Čechách Zjednodušená verze Sherlock Holmes A Scandal in Bohemia bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Skandál v Čechách Zjednodušená verze Sherlock Holmes A Scandal in Bohemia doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Bilingvní literatura

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Bilingvní literatura / Skandál v Čechách Zjednodušená verze Sherlock Holmes A Scandal in Bohemia