Skautské vize - Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu

Kód: 2043594

Úplný název:

Skautské vize - Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu (Říha Miloš): Kniha rozhovoru s osobnostmi nejen o skautingu

Autor a popis:

Říha Miloš, Mladá fronta, 224 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha Skautské vize vznikla na základě stejnojmenného cyklu kavárenských debat s různými osobnostmi společenského života.
Možná se vám výběr osobností zdá nesourodý a složitě hledáte onu věc, která je všechny spojuje. Rozřešení tajenky spočívá ve skutečnosti, že životní osudy všech zpovídaných se různou měrou potkaly s fenoménem skautského hnutí. Někteří byli ve skautském oddíle krátkou dobu, jiní jsou dodnes ve skautském hnutí aktivní. Všichni dotazovaní se ale shodují v tom, že skauting pro ně byl podstatným zdrojem zážitků, přátel a životní inspirace.
Tato kniha není pouhou vzpomínkou na staré dobré časy ve skautském oddíle, ale je především pokusem pojmenovat výzvy, před kterými stojí současná společnost, jejíž je skautské hnutí nedílnou součástí.

S osobnostmi si povídal moderátor Miloš Říha. V současnosti pracuje jako ředitel Skautského institutu a podílí se na vytváření dlouhodobé strategie Junáka. Jeho skautská přezdívka je Šípek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Skautské vize - Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Skautské vize - Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Skautské vize - Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Skautské vize - Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Skautské vize - Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Skautské vize - Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu