Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou

Kód: 74132590

Úplný název:

Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (Edwards B.):

Autor a popis:

Edwards B., Zoner Press, 198 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
210 Kč (297 Kč)
  / ks  
koupit
 

Abyste se naučili kreslit, nestačí o tom jen číst knihy – musíte především trénovat a cvičit. A právě proto vznikl skicář Naučte se kreslit pravou hemisférou. I když perfektně doplňuje stejnojmennou knihu, která byla zaměřena spíše teoreticky, můžete jej zcela jistě použít i samostatně. Jedná se o soubor desítek úloh a cvičení, které vás provedou každou z pěti základních dovedností kreslení: vnímání hran, vnímání mezer (prostorů), vnímání vztahů, vnímání světel a stínů a vnímání celku.

Kniha vám poskytne vše, co budete ke kreslení potřebovat, včetně naskenovaných fotografií a kreseb jiných autorů k obkreslování. Stačí vám základní kreslicí pomůcky jako tužka a guma a můžete se vydat na cestu k lepším kresbám.

Pokud nemáte původní knihu od autorky Betty Edwards Naučte se kreslit pravou hemisférou, doporučujeme ji zakoupit spolu se skicářem, protože vám poskytne vysvětlení, proč které cvičení vlastně děláte, a rovněž vám podrobně vysvětlí sílu, která se ukrývá ve vaší kreativní pravé hemisféře – a také jak tuto sílu uvolnit. Kombinace obou knih je velmi silným nástrojem pro všechny, kteří se chtějí naučit kreslit nebo jen chtějí uvolnit svou kreativitu.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výtvarné nápady

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Výtvarné nápady / Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou