Škola doma - příručka pro rodiče i prarodiče (1.-5. ročník)

Kód: 9021773

Úplný název:

Škola doma - příručka pro rodiče i prarodiče (1.-5. ročník) (Klofátová Zuzana): prírucka pro rodice i prarodice (1.-5. rocník)

Autor a popis:

Klofátová Zuzana, JANKAMENAR.COM, 62 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
48 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Knížka "Škola doma" je příručka pro rodiče a prarodiče, kteří se zabývají myšlenkou domácího vzdělávání dítěte. Obsahuje informace, co je pro to potřeba udělat, jak probíhá spolupráce se školou i rámcový vzdělávací program pro 1.-5. třídu. Obsahuje několik postřehů a nápadů, jak by mohlo takové domácí vyučování probíhat a zároveň i doporučení čeho je třeba se vyvarovat. Mohla by však být přínosná i pro rodiče, jejichž děti jsou ještě předškolního věku nebo už do školy chodí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Škola doma - příručka pro rodiče i prarodiče (1.-5. ročník) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Škola doma - příručka pro rodiče i prarodiče (1.-5. ročník).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Škola doma - příručka pro rodiče i prarodiče (1.-5. ročník) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Škola doma - příručka pro rodiče i prarodiče (1.-5. ročník) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Škola doma - příručka pro rodiče i prarodiče (1.-5. ročník) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Škola doma - příručka pro rodiče i prarodiče (1.-5. ročník)