Škola filmaření včetně nejnovějších digitálních postupů a technologií

Kód: 7391867

Úplný název:

Škola filmaření včetně nejnovějších digitálních postupů a technologií (Jones Ted): vcetne nejnovejších digitálních postupu a technologií

Autor a popis:

Jones Ted, SLOVART, 176 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Pokud jste začínající filmař, najdete v této knize informace, které zužitkujete při natáčení krátkých digitálních filmů s minimálním rozpočtem. Praktické rady vám pomohou zvládnout základní potřeby profesionálního natáčení. Získáte produkční znalosti, dozvíte se, jak připravit scénář pro samotné natáčení nebo jak osvětlit scénu. V přehledně zpracovaných kapitolách naleznete vše, co budete potřebovat, ať už natáčíte desetiminutový dokument, videoklip nebo svůj první hraný film.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Škola filmaření včetně nejnovějších digitálních postupů a technologií do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Škola filmaření včetně nejnovějších digitálních postupů a technologií.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Škola filmaření včetně nejnovějších digitálních postupů a technologií (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Škola filmaření včetně nejnovějších digitálních postupů a technologií bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Škola filmaření včetně nejnovějších digitálních postupů a technologií doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Škola filmaření včetně nejnovějších digitálních postupů a technologií