Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik

Kód: 7478454

Úplný název:

Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik (Neugebauer Tomáš):

Autor a popis:

Neugebauer Tomáš, Wolters Kluwer, 88 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
156 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace je určena především těm, kteří si chtějí sami provádět školení BOZP a PO. Důležité informace zde však najdou i ti, jež si jejich provedení chtějí objednat u firmy poskytující služby v těchto oblastech. Dozvědí se, co od této firmy požadovat, aby při kontrole oblastním inspektorátem práce nebylo konstatováno, že nejsou splněny všechny požadavky zákoníku práce na seznámení zaměstnanců s danou problematikou. Uvedeny jsou i informace, jak nejlépe jednotlivá školení zajistit, kdo je může provádět a co vše mají obsahovat.

Na závěr se můžete seznámit s novým typem pro zaměstnavatele nezávazného školení, jehož cílem je motivace jednotlivých zaměstnanců k vnímání a zajišťování prevence rizik na svých pracovištích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik