Školička kreslení - 3 kroky a je to! (4 knížky + stíratelný fix)

Kód: 2550737

Úplný název:

Školička kreslení - 3 kroky a je to! (4 knížky + stíratelný fix) (kol.):

Autor a popis:

Rebo, 40 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

V těchto obrázkových knížkách se dítě učí kreslit ve třech jednoduchých krocích podle obrázků na okraji stránek. A protože je fix stíratelný (a na víčku vybavený speciální textilií ke stírání), může do knihy malovat i vlastní obrázky - znovu a znovu! Uvnitř 4 knížky: Divoká zvířátka, Domácí zvířátka, Prázdniny u moře, Dinosauři a navíc stíratelný fix. Rozvíjeno je následující: - slovní zásoba - jemná motorika - senzomotorická koordinace a zručnost - kreslířské dovednosti Komponenty: - 4× 10stránková kniha, papírový box - stírací fix s textilií na víčku
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Školička kreslení - 3 kroky a je to! (4 knížky + stíratelný fix) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Školička kreslení - 3 kroky a je to! (4 knížky + stíratelný fix).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Školička kreslení - 3 kroky a je to! (4 knížky + stíratelný fix) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Školička kreslení - 3 kroky a je to! (4 knížky + stíratelný fix) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Školička kreslení - 3 kroky a je to! (4 knížky + stíratelný fix) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro předškoláky

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro předškoláky / Školička kreslení - 3 kroky a je to! (4 knížky + stíratelný fix)