Školní hodnocení žáků a studentů se zaměřením na slovní hodnocení

Kód: 2620220

Úplný název:

Školní hodnocení žáků a studentů se zaměřením na slovní hodnocení (Košťálová Hana, Miková Šárka, Stang Jirina):

Autor a popis:

Košťálová Hana, Miková Šárka, Stang Jirina, Portal, 152 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
178 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace se zabývá hodnocením ve škole, zejména hodnocením slovním, a to v jeho pedagogických a psychologických aspektech.

Slovní hodnocení nechápe jen jako alternativní formu hodnocení, pro jejíž využití se učitel může, ale také nemusí rozhodnout. Při monitorování žákovy cesty za vědomostmi se totiž dnešní učitel nevyhne hodnocení sociálních i kognitivních dovedností, postojů a přístupů žáka nebo jeho vztahu k podstatným hodnotám. Na to vše klasifikace pomocí známek nestačí. Pravým nástrojem, který míří také k rozvoji sebehodnocení, je tedy hodnocení pomocí popisného jazyka. Kniha přináší množství praktických ukázek, které mohou učitele inspirovat v jejich každodenní pedagogické činnosti.
Mgr. Šárka Miková a Mgr. Jiřina Stang jsou dětské psycholožky. Zabývají se především psychologickými aspekty hodnocení a tím, jak různé hodnotící přístupy a praktiky respektují vrozené dispozice žáků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Školní hodnocení žáků a studentů se zaměřením na slovní hodnocení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Školní hodnocení žáků a studentů se zaměřením na slovní hodnocení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Školní hodnocení žáků a studentů se zaměřením na slovní hodnocení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Školní hodnocení žáků a studentů se zaměřením na slovní hodnocení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Školní hodnocení žáků a studentů se zaměřením na slovní hodnocení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Školní hodnocení žáků a studentů se zaměřením na slovní hodnocení