Skřetí král 1 - Meč skřetího krále

Kód: 7520064

Úplný název:

Skřetí král 1 - Meč skřetího krále (Kadlecová Jarmila): Meč skřetího krále

Autor a popis:

Kadlecová Jarmila, Beletris, 200 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Dobrodružná fantasy, plná magie, hrdinství i bájných bytostí, o tajemných branách mezi světy, které může otevřít jedině meč, jejž vlastní král skřetů. Před dávnými časy jeden mág přišel na způsob, jak procházet z jednoho světa do jiného. Některé z bytostí, které tyto cizí dimenze obývají, se na delší či kratší dobu přestěhovaly do světa lidí, ale většina z nich se po čase vrátila zpět a zůstaly po nich pouze legendy.
Proto by už nikoho nenapadlo, že se nejedná o výplody bujné fantazie ani pověrčivého strachu, ale o střípky událostí, které se kdysi skutečně děly. Mladý rytíř Zdislav na svém hradě objeví tajnou skrýš a v ní knihu, kterou o putování mezi světy onen dávný mág napsal. On i jeho bratři vše zpočátku považují pouze za podivnou báchorku, které se přece nedá věřit. Jenže velmi rychle zjistí, že skutečnost je mnohem fantastičtější, než by čekali i jen ve svých snech.
Splnit téměř pohádkové úkoly, aby Zdislav získal ruku víly Leontýnky, to je pouhý začátek, protože na jejich potomky čekají povinnosti ještě daleko větší. A co víc, jejich odvaha bude vystavena zkouškám, které by určitě nečekali, když je jejich poslání přivede do našeho současného světa.
Co se skutečně skrývá za podivnými zmizeními? A jak si s tímto problémem mohou poradit hrdinové, kteří přišli ze středověku? Začtěte se do barvitého příběhu, ve kterém nechybí čarodějnice, loupežníci, vládcové vodní říše, královna víl, ba ani bájní jednorožci!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Skřetí král 1 - Meč skřetího krále do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Skřetí král 1 - Meč skřetího krále.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Skřetí král 1 - Meč skřetího krále (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Skřetí král 1 - Meč skřetího krále bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Skřetí král 1 - Meč skřetího krále doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Skřetí král 1 - Meč skřetího krále