Skrytá spiritualita muže - Deset metafor k probuzení zasvěcené mužnosti

Kód: 7370309

Úplný název:

Skrytá spiritualita muže - Deset metafor k probuzení zasvěcené mužnosti (Fox Matthew): Deset metafor k probuzení zasvecené mužnosti

Autor a popis:

Fox Matthew, Synergie, 440 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
188 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Název této knihy je záměrně provokativní. Je opravdu duchovní život muže skrytý nebo dokonce utajený? Jaké pro to máme důkazy? A je-li tomu tak, proč?

K jakým to vede následkům a je možné, aby se spiritualita muže stala přístupnější a byla přijata jak jednotlivci, tak společností? Jedním z nejlépe střežených tajemství naší kultury je, že mnoho mužů je ve skutečnosti hluboce spirituálně založeno a velice jim na jejich duchovním životě záleží. Je to tajemství, protože je to utajeno – a velmi často i jim samotným. Jindy to zase skrývají záměrně.
Tato kniha se zabývá jednak důvody, proč tomu tak je a zároveň nabízí řešení, jak svou spiritualitu poznat a pochopit. Na základě deseti metafor a archetypů Mattew Fox zkoumá zkoumá možnosti, jak oživit zdravou maskulinitu, tedy zasvěcenou mužnost a tak dosáhnou toho nejlepšího a nejhlubšího v nás – našeho skutečného já.

Nahlédnout do Skrytá spiritualita muže - Deset metafor k probuzení zasvěcené mužnosti Nahlédnout do Skrytá spiritualita muže - Deset metafor k probuzení zasvěcené mužnosti

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Skrytá spiritualita muže - Deset metafor k probuzení zasvěcené mužnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Skrytá spiritualita muže - Deset metafor k probuzení zasvěcené mužnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Skrytá spiritualita muže - Deset metafor k probuzení zasvěcené mužnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Skrytá spiritualita muže - Deset metafor k probuzení zasvěcené mužnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Skrytá spiritualita muže - Deset metafor k probuzení zasvěcené mužnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Skrytá spiritualita muže - Deset metafor k probuzení zasvěcené mužnosti