Skrytá vášeň - Soubor povídek (Světlá, Němcová, Pittnerová, Javořická, Jahoda, Lužická)

Kód: 7497005

Úplný název:

Skrytá vášeň - Soubor povídek (Světlá, Němcová, Pittnerová, Javořická, Jahoda, Lužická) (kol.):

Autor a popis:

Akcent, 200 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
162 Kč (235 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Vášeň může povznášet do nepředstavitelných výšin, dokáže však také úplně zlomit. Dovede být krutá a bezohledná, ale i obětavá a pramenící z nesobecké lásky. O tom citlivě vyprávějí příběhy oblíbených autorů první poloviny minulého století.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Skrytá vášeň - Soubor povídek (Světlá, Němcová, Pittnerová, Javořická, Jahoda, Lužická) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Skrytá vášeň - Soubor povídek (Světlá, Němcová, Pittnerová, Javořická, Jahoda, Lužická).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Skrytá vášeň - Soubor povídek (Světlá, Němcová, Pittnerová, Javořická, Jahoda, Lužická) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Skrytá vášeň - Soubor povídek (Světlá, Němcová, Pittnerová, Javořická, Jahoda, Lužická) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Skrytá vášeň - Soubor povídek (Světlá, Němcová, Pittnerová, Javořická, Jahoda, Lužická) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Romány pro ženy / Skrytá vášeň - Soubor povídek (Světlá, Němcová, Pittnerová, Javořická, Jahoda, Lužická)