Skupinové hry pro cvičení paměti v každém věku

Kód: 2620059

Úplný název:

Skupinové hry pro cvičení paměti v každém věku (Suchá Jitka):

Autor a popis:

Suchá Jitka, Portal, 128 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
155 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha známé autorky obsahuje praktický popis různých skupinových her na procvičení kognitivních funkcí jak u dětí různého věku, tak u dospělých.
Hry jsou rozděleny do jednotlivých kapitol, podle toho, jaká kognitivní funkce je převážně procvičována, jedná se o hry, pro něž je potřeba alespoň menší skupinka účastníků. V úvodu každé kapitoly je vždy pár slov o jednotlivé kognitivní funkci, dále jsou uvedeny nejrůznější hry na její podporu a v závěru kapitoly další možnosti, jak tuto kognitivní funkci procvičovat též individuálně a v praktickém životě. Dále kniha obsahuje popis některých paměťových technik – mnemotechnik i s popisem, jak je možné je trénovat se skupinou lidí. Jsou uvedeny hry jednodušší i náročnější, které mohou hrát jak zdraví lidé, děti a dospělí, tak i osoby s určitým handicapem, např. lidé s určitou kognitivní poruchou nebo demencí nebo mentálně postižení atd.

Jitka Suchá je držitelkou certifikátu Trenér paměti. Vystudovala ergoterapii a fyzioterapii. Od roku 1997 pracuje jako vedoucí denního stacionáře pro seniory. Je autorkou knih Cvičení paměti pro každý věk (Portál, 2007), Trénink paměti pro každý věk (Portál, 2008) a Trénujte si paměť (Portál, 2010), publikuje odborné články.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Skupinové hry pro cvičení paměti v každém věku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Skupinové hry pro cvičení paměti v každém věku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Skupinové hry pro cvičení paměti v každém věku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Skupinové hry pro cvičení paměti v každém věku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Skupinové hry pro cvičení paměti v každém věku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Skupinové hry pro cvičení paměti v každém věku