Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský

Kód: 2660391

Úplný název:

Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský (Majčák Josef):

Autor a popis:

Majčák Josef, EDIKA, 64 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
122 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Bohatě ilustrovaná knížka Šla Nanynka do kapusty vás zavede do imaginárního překladatelského kroužku českých i slovenských žáků základní školy. Malí překladatelé v 56 básničkách řeší záludnosti češtiny a slovenštiny a hledají vzájemné porozumění. Společně s nimi se zaberete do vtipných a veselých převodů 28 slovenských slov do češtiny a 28 českých slov do slovenštiny. Každá básnička je doprovázena jednou z krásných ilustrací, podle které si děti probírané slovo snadno zapamatují. Na konci knihy najdete stručný slovensko-český a česko-slovenský slovníček.

Nahlédnout do Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský Nahlédnout do Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský