Audio CD: Šlabikár šťastia 1 - Návrat k sebe - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ)

Kód: 8971134

Úplný název:

Audio CD: Šlabikár šťastia 1 - Návrat k sebe - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ) (Baričák Pavel \"Hirax\"):

Autor a popis:

Baričák Pavel "Hirax", Hladohlas, 0 stran, jazyk - slovenština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
251 Kč (333 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.1.2018 dopoledne. 
 

Audiokniha prináša neskrátenú verziu veľmi úspešnej knihy. Dokopy dostanete 16 hodín hlasového pozitívna (351 minút), lebo obsahujete všetkých 87 kapitol knihy Šlabikár šťastia: Návrat k sebe.

Číta herec MILO KRÁĽ, ktorý sa narodil v roku 1975 v Žiari nad Hronom, kde vyštudoval aj gymnázium. Neskôr na VŠMU v Bratislave dokončil odbor herectvo. V roku 2009 sa do školy vrátil a začal na VŠMU študovať odbor filmovej réžie. Ako herec hral v martinskom Slovenskom komornom divadle a v nitrianskom Divadle Andreja Bagara. Aktívne pôsobí v televíznych seriáloch, dabingu, rozhlase, moderuje, má vlastnú kapelu a rád si zahrá tenis.

Autor Pavel "Hirax" Baričák vás nenútenou a pozitívnou cestou navedie na znovuobjavenie vlastného dieťaťa v sebe, opäť sa z vás pokúsi stvoriť prirodzených bláznov a pošepne vám návod, ako sa stať bytosťou, ktorá zoberie vlastný život do svojich rúk, prevezme zodpovednosś za svoje činy a opustí súčasný Matrix. Baričák totiž neverí na zmenu cez politikov a iné postavičky. Jeho rovnica je iná a jednoduchá: zmeňte seba a zmeníte svet. Dajte deťom lásku a tie zmenia zajtrajšok.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Šlabikár šťastia 1 - Návrat k sebe - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Šlabikár šťastia 1 - Návrat k sebe - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Šlabikár šťastia 1 - Návrat k sebe - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Šlabikár šťastia 1 - Návrat k sebe - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Šlabikár šťastia 1 - Návrat k sebe - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Šlabikár šťastia 1 - Návrat k sebe - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ)