Audio CD: Šlabikár šťastia 2 - Sebaspoznanie - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ)

Kód: 8971130

Úplný název:

Audio CD: Šlabikár šťastia 2 - Sebaspoznanie - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ) (Baričák Pavel \"Hirax\"):

Autor a popis:

Baričák Pavel "Hirax", Hladohlas, 0 stran, jazyk - slovenština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
342 Kč (454 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.3.2018 dopoledne. 
 

Audiokniha prináša neskrátenú verziu druhého dielu Šlabikára šťastia. Dokopy dostanete 15,5 hodín hlasového pozitívna (913 minút), lebo obsahujete všetkých 65 kapitol knihy Šlabikár šťastia 2 - Sebaspoznanie, súvislosti, sebaprijatie.

Druhý diel Hiraxovho Šlabikára šťastia sa zameriava na sebapozorovanie ako spôsob spoznania a čistenia sa, vnímanie súvislostí pri veciach, ktoré sa nám neustále opakujú, začatie vnútorného dialógu, zbavenie sa zlozvykov a programov, ktoré nám škodia. Autor sa bude snažiť odpovedať, prečo sa človeku neplní to, po čom túži, ako urýchliť zámer (obetou a pokorou), prízvukuje dôležitosť vďačnosti, sebaodpustenia, zastavenia prehnaného ospravedlňovania a sebaobviňovania. Príde na riešenie následkov ohovárania, závisti, vzniku chorôb, skrytého pocitu viny s následkom karavany bolestí.

Kniha opisuje model a vznik "obete", tichého energetického upíra, dôvody nízkeho sebavedomia a narodenie strachov v človeku, model agresívneho energetického upíra, zrod opičej lásky. V kapitolách zameraných na vzťahy sa Baričák upriamil na dôležitosť komunikácie, eliminovanie sporov a hádok, pochopenie, prečo si človek priťahuje "zlého" partnera.

Číta herec MILO KRÁĽ, ktorý sa narodil v roku 1975 v Žiari nad Hronom, kde vyštudoval aj gymnázium. Neskôr na VŠMU v Bratislave dokončil odbor herectvo. V roku 2009 sa do školy vrátil a začal na VŠMU študovať odbor filmovej réžie. Ako herec hral v martinskom Slovenskom komornom divadle a v nitrianskom Divadle Andreja Bagara. Aktívne pôsobí v televíznych seriáloch, dabingu, rozhlase, moderuje, má vlastnú kapelu a rád si zahrá tenis.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Šlabikár šťastia 2 - Sebaspoznanie - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Šlabikár šťastia 2 - Sebaspoznanie - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Šlabikár šťastia 2 - Sebaspoznanie - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Šlabikár šťastia 2 - Sebaspoznanie - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Šlabikár šťastia 2 - Sebaspoznanie - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Šlabikár šťastia 2 - Sebaspoznanie - CDmp3 (Číta Miloslav Kráľ)