Slabikář štěstí - Návrat k sobě

Kód: 8950277

Úplný název:

Slabikář štěstí - Návrat k sobě (Baričák Pavel \"Hirax\"): Návrat k sobe

Autor a popis:

Baričák Pavel "Hirax", HLADOHLAS Group, 324 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Principy sebepřijetí, odpuštění, zrcadlení, přitažlivosti a rezonance, pozitivního myšlení, odpoutání se od rodičů, pochopení nemoci, rozpuštění bolesti, vztahů a rozchodů, rozpuštění bolesti, vyřešení „problému“, zanechání boje, naslouchání srdci, vnímání symbolů života, osvobození se od žalu jiných, důležitosti nepřetvařování se, škodlivosti slibů, přijetí cizí i vlastní smrti, energie z tvoření, rebelie, meditace, důležitosti děkování, chválení, nezesměšňování, neposuzování a v neposlední řadě úcty k milované Zemi.
Kniha jednoduchou formou, vhodnou pro prvňáčky, vysvětluje principy sebepřijetí, odpuštění, pozitivního myšlení, odpoutání se od rodičů, pochopení nemoci, rozpuštění bolesti, vyřešení „problému“, zanechání boje, naslouchání srdci, vnímání symbolů života, osvobození se od žalu jiných. Přijde i na zákony zrcadlení, přitažlivosti a rezonance, důležitosti nepřetvařování se, škodlivosti slibování, přijetí cizí i vlastní smrti, energie z tvoření, rebelie, meditace, ale i na důležitost děkování, chválení, nezesměšňování, neposuzování a v neposlední řadě na úctu k milované Zemi.
Autor vás nenucenou a pozitivní cestou navede na znovuobjevení vlastního dítěte v sobě, opět se z vás pokusí stvořit přirozené blázny a pošeptá vám návod, jak se stát bytostí, která vezme vlastní život do svých rukou, převezme zodpovědnost za své činy a opustí současný Matrix. Baričák totiž nevěří na změnu přes politiky a jiné postavičky. Jeho rovnice je jiná a jednoduchá: změňte sebe a změníte svět. Dejte dětem lásku a ty změní zítřek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slabikář štěstí - Návrat k sobě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slabikář štěstí - Návrat k sobě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slabikář štěstí - Návrat k sobě (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slabikář štěstí - Návrat k sobě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slabikář štěstí - Návrat k sobě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti