Sladké sny! - Okamžitá pomoc při nespavosti, špatném spaní a nočních můrách

Kód: 2475379

Úplný název:

Sladké sny! - Okamžitá pomoc při nespavosti, špatném spaní a nočních můrách (Croos–Müller Claudia): Knížka o prežití.

Autor a popis:

Croos–Müller Claudia, Grada, 40 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Okamžitá pomoc při nespavosti, špatném spaní a nočních můrách Skvělá příručka pro všechny, koho trápí problémy se spaním. Nemůžete usnout? Máte ráno pocit, že jste unavenější než večer? Pomohou vám naše jednoduchá cvičení s okamžitým efektem na zdravý, hluboký a osvěžující spánek. Patříte k těm nešťastníkům, kteří si jdou večer lehnout úplně vyčerpaní a přesto nemohou usnout? Nebo se vám podaří "zabrat", ale probudíte se po dvou hodinách? Trápí vás noční můry a skřípání zubů - a ráno se pak vůbec nemůžete probrat? Skončete s tím! Místo beznaděje a prášků na spaní se znovu naučte dobře spát - s pomocí ovečky Oskara, jeho přítelkyně Emilky, šťastné ovečky Vildy a dobře vyspané Růženky. Naučíte se 12 nových, jednoduchých cvičení, které vám pomohou při krátkém zdřímnutí i k hlubokému spánku. Naše cvičení můžete dělat kdykoli a kdekoli. Jsou rychlá, jednoduchá a účinná.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sladké sny! - Okamžitá pomoc při nespavosti, špatném spaní a nočních můrách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sladké sny! - Okamžitá pomoc při nespavosti, špatném spaní a nočních můrách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sladké sny! - Okamžitá pomoc při nespavosti, špatném spaní a nočních můrách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sladké sny! - Okamžitá pomoc při nespavosti, špatném spaní a nočních můrách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sladké sny! - Okamžitá pomoc při nespavosti, špatném spaní a nočních můrách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Sladké sny! - Okamžitá pomoc při nespavosti, špatném spaní a nočních můrách