Sladký život (Dolce Vita) - Rozhovory o cukrovce s Giordanem Brunem

Kód: 2475657

Úplný název:

Sladký život (Dolce Vita) - Rozhovory o cukrovce s Giordanem Brunem (Kubát Karel): Rozhovory o cukrovce s Giordanem Brunem

Autor a popis:

Kubát Karel, Grada, 200 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Na počátku třetího tisíciletí člověk ovládl přírodu. Ovládl celý svět, a dokonce vkročil i do vesmíru. A přesto jej dosud trápí nemoci, které sice mají poměrně jednoduché příčiny, ale v konečném stavu jsou již nevyléčitelné. Mezi nejdůležitější patří cukrovka, diabetes mellitus. I této nemoci však můžeme uniknout - i když nás to bude přeci jen stát trochu úsilí… Kniha má za cíl vysvětlit, jaké jsou příčiny cukrovky, a co je zapotřebí, abyste zůstali zdrávi. Tam, kde by pravda byla trochu nepříjemná a současné učebnice volí raději příjemnější lež, tam jsme se přeci jen rozhodli pro pravdivé informace. Tam, kde by informace mohly působit přehnaným dojmem, i tam jsme se rozhodli držet se pravdy. Snad jediná maličkost potřebuje vysvětlení. Proč knížka vznikla jako rozhovor s Giordanem Brunem? Protože měl stejný sen jako my - a věřím, že i vy. Volně běžet krajinou. Být svobodný a zdravý. Kniha, která je určena asi tak 800 000 lidí v České republice. Tolik lidí je totiž u nás ohroženo a po krátké době také postiženo cukrovkou druhého typu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sladký život (Dolce Vita) - Rozhovory o cukrovce s Giordanem Brunem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sladký život (Dolce Vita) - Rozhovory o cukrovce s Giordanem Brunem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sladký život (Dolce Vita) - Rozhovory o cukrovce s Giordanem Brunem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sladký život (Dolce Vita) - Rozhovory o cukrovce s Giordanem Brunem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sladký život (Dolce Vita) - Rozhovory o cukrovce s Giordanem Brunem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Sladký život (Dolce Vita) - Rozhovory o cukrovce s Giordanem Brunem