Sladký život bez lepku - Osvědčené recepty pro domácí koláče, dorty, dezerty a slané pečiv

Kód: 7391226

Úplný název:

Sladký život bez lepku - Osvědčené recepty pro domácí koláče, dorty, dezerty a slané pečiv (Švorcová Alžbeta): Osvedcené recepty pro domácí koláce, dorty, dezerty a slané pecivo

Autor a popis:

Švorcová Alžbeta, SLOVART, 184 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Je vám líto, že si nemůžete dopřát různé sladké dobroty, které s požitkem konzumují vaši přátelé a známí, jenž nemají potíže se snášenlivostí lepku? Tato kniha vás naučí připravit si bezlepkové sladkosti z piškotového, křehkého, listového i kynutého těsta, dorty, muffiny, cukroví, sušenky, slané koláče i nepečené dezerty - budou nejen krásně vypadat, ale také skvěle chutnat. Vaše bezlepkové zákusky, jako jsou třeba jablkové řezy s karamelovým krémem, citronový dort, strouhané tvarohové řezy, ořechové tyčinky, minikremrole s nivou nebo griliášové kostky, získají uznání i u přátel, kteří na koláče z klasické mouky nedají dopustit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sladký život bez lepku - Osvědčené recepty pro domácí koláče, dorty, dezerty a slané pečiv do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sladký život bez lepku - Osvědčené recepty pro domácí koláče, dorty, dezerty a slané pečiv.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sladký život bez lepku - Osvědčené recepty pro domácí koláče, dorty, dezerty a slané pečiv (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sladký život bez lepku - Osvědčené recepty pro domácí koláče, dorty, dezerty a slané pečiv bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sladký život bez lepku - Osvědčené recepty pro domácí koláče, dorty, dezerty a slané pečiv doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Sladký život bez lepku - Osvědčené recepty pro domácí koláče, dorty, dezerty a slané pečiv