Slasti a strasti - Příběhy ze života nositelů Nobelovy ceny

Kód: 7376245

Úplný název:

Slasti a strasti - Příběhy ze života nositelů Nobelovy ceny (Brož Ivan): Príbehy ze života nositelu Nobelovy ceny

Autor a popis:

Brož Ivan, Olympia, 208 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Nobelova cena byla poprvé udělena v roce 1901. Mohou ji získat lidé, kteří se zasloužili o významné objevy a vynálezy ve fyzice, chemii, fyziologii a lékařství a kteří vytvořili vynikající literární díla a svojí prací přispěli k upevnění světového míru. Samotný výběr kandidátů na některou z Nobelových cen není jednoduchý, obvykle se neobejde bez kritických připomínek. Vždy se najde někdo, kdo má pocit, že cena měla patřit někomu jinému, kdo si ji možná více zasloužil. Autor se snaží v knížce čtenářům přiblížit mnohdy nelehké osudy nejznámějších nositelů Nobelovy ceny, mezi něž patří například slavná fyzička Marie Curie-Sklodowská, světoznámý spisovatel Rydard Kypling, básník Jaroslav Seifert, zakladatel bakteriologie Robert Koch, dramatik George Bernard Shaw či americký prezident Barack Obama.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slasti a strasti - Příběhy ze života nositelů Nobelovy ceny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slasti a strasti - Příběhy ze života nositelů Nobelovy ceny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slasti a strasti - Příběhy ze života nositelů Nobelovy ceny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slasti a strasti - Příběhy ze života nositelů Nobelovy ceny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slasti a strasti - Příběhy ze života nositelů Nobelovy ceny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Slasti a strasti - Příběhy ze života nositelů Nobelovy ceny