Slavíci a slavice

Kód: 8698356

Úplný název:

Slavíci a slavice (Rohál Robert): Zlatý a Ceský slavík Mattoni 1962-2008

Autor a popis:

Rohál Robert, Daranus, 256 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zlatý - a posléze Český - slavík je v československé a české populární hudbě trvalým fenoménem, který se zrodil na počátku šedesátých let a úspěšně přežil jak normalizaci, tak hektickou porevoluční dobu a následný příval hudby západní provenience. Získal si tak pevné místo v povědomí všech, kteří tuto hudbu sledují, a dokonce je již několik desetiletí jednou z nejvíce sledovaných akcí šoubyznysu.
Je s podivem, že s ohledem na výše uvedené dosud nevyšla opravdu reprezentativní publikace, která by mapovala celou dlouhou historii Slavíka od jeho zrodu v roce 1962 až po současnost. Kniha, kterou pro naše nakladatelství připravil zkušený publicista Robert Rohál, tento dluh napravuje a podrobně mapuje pět desetiletí Slavíka a také osudy jeho nejúspěšnějších protagonistů, včetně těch, kteří jsou dnes již téměř zapomenuti, ale také těch, kteří nasbírali nejvíce "cenných kovů". Tento rozsáhlý a přitom navýsost čtivý text je doplněn množstvím rozhovorů se zpěváky a zpěvačkami, statistikami a také bohatou obrazovou přílohou.
Kniha vzniká ve spolupráci s pořádající agenturou Musica Bohemica jakožto oficiální publikace této soutěže a její vydání bude marketingově podpořeno jak naším nakladatelstvím, tak i pořádající agenturou - mj. bude slavnostně pokřtěna na rautu po televizním přenosu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slavíci a slavice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slavíci a slavice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slavíci a slavice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slavíci a slavice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slavíci a slavice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé