Slavní světoví malíři - Žena jako inspirace v malířském umění - Poklady naší planety

Kód: 2550040

Úplný název:

Slavní světoví malíři - Žena jako inspirace v malířském umění - Poklady naší planety (kol.): Žena jako inspirace v malírském umení

Autor a popis:

Rebo, 208 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
306 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
 

Už od samého počátku provází výtvarné umělce při jejich tvorbě žena, jejíž krásu opěvují a jejímž půvabům se prostřednictvím svého umění klaní. Se ženou jako objektem zobrazení se setkáváme ve výtvarných projevech od počátků lidstva po současnost. Tato kniha nabízí 100 podobizen žen, jejichž krása by mohla odpovídat také dnešnímu ideálu. U každé reprodukce je uvedena adresa muzea či galerie, kde si můžete prohlédnout originál.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slavní světoví malíři - Žena jako inspirace v malířském umění - Poklady naší planety do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slavní světoví malíři - Žena jako inspirace v malířském umění - Poklady naší planety.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slavní světoví malíři - Žena jako inspirace v malířském umění - Poklady naší planety (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slavní světoví malíři - Žena jako inspirace v malířském umění - Poklady naší planety bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slavní světoví malíři - Žena jako inspirace v malířském umění - Poklady naší planety doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Slavní světoví malíři - Žena jako inspirace v malířském umění - Poklady naší planety