Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl)

Kód: 2570294

Úplný název:

Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl) (Mašek Petr): Od Bílé hory do soucasnosti

Autor a popis:

Mašek Petr, Argo, 666 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
725 Kč (998 Kč)
  / ks  
koupit
 

Encyklopedie představuje nejrozsáhlejší soupis informací o všech šlechtických rodech a osobách se šlechtickým predikátem na území Zemí Koruny české od roku 1620.Obsahuje přes 10 000 hesel a zmiňuje více než 23 800šlechtických predikátů. Zahrnuje rody žijící v hranicích dnešní České republiky a Slezského Těšínska (Bílsko) dokonce rakousko-uherské monarchie a také rody žijící na území celého Slezska do poloviny 18. století. Snadné orientaci napomáhá rozsáhlý rejstřík.Petr Mašek (1959) působí v oddělení zámeckých knihoven Národního muzea v Praze. Dlouhodobě se věnuje rodokmenům českých šlechtických rodů. Vedle řady odborných prací z oblasti starých knižních sbírek je autorem úspěšné knihy Modrá krev.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl)