Sledování udržitelného rozvoje pro města a obce – případová studie Hradec Králové

Kód: 8775601

Úplný název:

Sledování udržitelného rozvoje pro města a obce – případová studie Hradec Králové (Maštálka Martin):

Autor a popis:

Maštálka Martin, Civitas per Populi, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
58 Kč (80 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hradec Králové, téměř stotisícové města na soutoku Labe a Orlice, patří k nejstarším českým městům. Přestože jeho historie sahá k počátkům 9. Století, pro jeho současný vývoj je důležitá především moderní historie, která mu vtiskla charakteristický ráz na konci 18. století. Tehdejší výstavba předsevzala urbanistický vývoj města na další století.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sledování udržitelného rozvoje pro města a obce – případová studie Hradec Králové do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sledování udržitelného rozvoje pro města a obce – případová studie Hradec Králové.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sledování udržitelného rozvoje pro města a obce – případová studie Hradec Králové (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sledování udržitelného rozvoje pro města a obce – případová studie Hradec Králové bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sledování udržitelného rozvoje pro města a obce – případová studie Hradec Králové doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Sledování udržitelného rozvoje pro města a obce – případová studie Hradec Králové