Slepičí polévka pro duši – Co mě naučil pes - 101 příběhů o životě, lásce a porozumění

Kód: 7252442

Úplný název:

Slepičí polévka pro duši – Co mě naučil pes - 101 příběhů o životě, lásce a porozumění (Canfield Jack, Hansen Mark Victor): 101 príbehu o živote, lásce a porozumení

Autor a popis:

Canfield Jack, Hansen Mark Victor, PRÁH, 352 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Pes je jediný tvor na této planetě, který vás má radši než sebe.
Báječné čtení, jež dojme i rozveselí.

Tento bohatý soubor psích příběhů přináší překvapivé, často neuvěřitelné zápletky a rozuzlení, ale i laskavá poučení do života vnímavého čtenáře. Vždyť hesla jako „Vyznač a chraň hranice svého území“ nebo „Nespouštěj z očí své okolí“ jsou platná pro naše psí přátele, stejně jako pro každého z nás.
Psi jsou nám věrnými společníky, nejlepšími přáteli, jsou pro nás ale také mnohdy těmi nejlepšími učiteli, jak se jejich - rovněž věrní - majitelé shodují.

Přečtěte si příběhy
- o obdivuhodné psí intuici a inteligenci
- o psech, kteří člověka naučili radovat se ze života
- o psech, kteří ho přiměli k nadhledu nad všedními starostmi
- o psech, kteří lidem změnili život
- o úžasných psech, kteří zachránili život
- o psech, kteří mají schopnost uzdravovat
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slepičí polévka pro duši – Co mě naučil pes - 101 příběhů o životě, lásce a porozumění do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slepičí polévka pro duši – Co mě naučil pes - 101 příběhů o životě, lásce a porozumění.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slepičí polévka pro duši – Co mě naučil pes - 101 příběhů o životě, lásce a porozumění (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slepičí polévka pro duši – Co mě naučil pes - 101 příběhů o životě, lásce a porozumění bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slepičí polévka pro duši – Co mě naučil pes - 101 příběhů o životě, lásce a porozumění doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Slepičí polévka pro duši – Co mě naučil pes - 101 příběhů o životě, lásce a porozumění