Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má

Kód: 7252402

Úplný název:

Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má (Canfield Jack, Hansen Mark Victor): 101 skutecných príbehu o tom, jakou sílu má pozitivní postoj

Autor a popis:

Canfield Jack, Hansen Mark Victor, PRÁH, 380 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jistě už vás potkaly nějaké potíže a možná jimi procházíte právě teď. Ztráta zaměstnání a z toho plynoucí finanční nouze, zdravotní problémy, špatné vztahy s blízkými,… V našich životech zkrátka existuje spousta důvodů, proč se necítit šťastně, říkáme si. Ale co když je to celé jen otázkou našeho přístupu? Co když stačí, abychom na nevýhodu pohlédli z trochu jiného úhlu, a rázem se z ní stane výhoda, příležitost?

Přečtěte si příběhy o tom,
- že každý den může být výjimečný,
- jak je užitečné radovat se z maličkostí,
- jak lze změnit život pomocí dobře zvolených slov,
- jak je možné s pozitivním přístupem k životu překonat zdravotní útrapy,
- jak si život zjednodušit a dát mu smysl,
- jak se naučit vidět každou situaci z té lepší stránky,
- jak proměnit problém v dobrou příležitost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má