Slezský norický kůň - Chov ve Slezsku a na Františkově Dvoře v Klokočově

Kód: 8773120

Úplný název:

Slezský norický kůň - Chov ve Slezsku a na Františkově Dvoře v Klokočově (Petrtýl Ivan, Gregor Dalibor, Voráčková Jana): Chov ve Slezsku a na Františkově Dvoře v Klokočově

Autor a popis:

Petrtýl Ivan, Gregor Dalibor, Voráčková Jana, FOTOGREGOR, 72 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
143 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Publikace pojednávající o historii chovu slezského norika ve Slezsku a na Františkově Dvoře v Klokočově je prostřednictvím textů Ing. Ivana Petrtýla a Jany Voráčkové a fotografií Dalibora Gregora krásným připomenutím kultury a tradic, které jsou s tímto chladnokrevným plemenem koní nesmazatelně spojené.

Historie chovu slezského norika je rozdělena na tři etapy, jež jsou historicky vymezeny dvěma světovými válkami. Základy chovu slezského norika byly položeny nejdříve v hornaté části Jeseníků, odtamtud se chov šířil dále do oblasti opavské a bílovecké. Cílem snažení slezských chovatelů bylo skloubit mohutnost norika s pohyblivostí původních teplokrevných koní.

Kniha vychází v edici „Do kapsy“ a je vhodným dárkem k slavnostním příležitostem.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slezský norický kůň - Chov ve Slezsku a na Františkově Dvoře v Klokočově do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slezský norický kůň - Chov ve Slezsku a na Františkově Dvoře v Klokočově.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slezský norický kůň - Chov ve Slezsku a na Františkově Dvoře v Klokočově (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slezský norický kůň - Chov ve Slezsku a na Františkově Dvoře v Klokočově bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slezský norický kůň - Chov ve Slezsku a na Františkově Dvoře v Klokočově doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Slezský norický kůň - Chov ve Slezsku a na Františkově Dvoře v Klokočově