Slovní manipulace v komunikaci, jak vyzrát nad lží a chytráctvím

Kód: 9035292

Úplný název:

Slovní manipulace v komunikaci, jak vyzrát nad lží a chytráctvím (Pospíšil Miroslav):

Autor a popis:

Pospíšil Miroslav, POSPÍŠILOVÁ ALENA, 374 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
251 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

PhDr. Miroslav Pospíšil je zkušený psycholog, dlouholetý lektor, autor páté populárně psychologické publikace. Kniha je důležitým rozšířením učebnic komunikace, asertivity, prezentací a vyjednávání.Všichni manipulátoři se tváří, že chtějí vaše dobro, nenechte si ho proto vzít. Usilují o svůj prospěch.Efektivní život spočívá v umění včas se rozhodnout na co se vykašlat, co nedělat a čím se netrápit. A nenechat na sobě nikoho parazitovat. Naučit se jednat i s komplikovanými osobami.Kniha je určená psychologům, lektorům komunikace, pedagogům, rodičům, manažerům a všem lidem, kteří se o manipulace zajímají. Je napsaná srozumitelným, živým jazykem, kterému porozumí i laik.Rodiče zaujmou kapitoly o manipulaci v dětském světě, principy efektivní výchovy a vzdělávání. Jak nepáchat v dětských duších těžko napravitelné škody.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slovní manipulace v komunikaci, jak vyzrát nad lží a chytráctvím do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slovní manipulace v komunikaci, jak vyzrát nad lží a chytráctvím.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slovní manipulace v komunikaci, jak vyzrát nad lží a chytráctvím (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slovní manipulace v komunikaci, jak vyzrát nad lží a chytráctvím bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slovní manipulace v komunikaci, jak vyzrát nad lží a chytráctvím doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Slovní manipulace v komunikaci, jak vyzrát nad lží a chytráctvím