Slovník české frazeologie a idiomatiky – Komplet (1-4 díl)

Kód: 7335215

Úplný název:

Slovník české frazeologie a idiomatiky – Komplet (1-4 díl) (Čermák František):

Autor a popis:

Čermák a kolektiv František, Leda, 3584 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
1 915 Kč (2 690 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

1. Přirovnání, 2. Výrazy neslovesné, 3. Výrazy slovesné a 4. Výrazy větné jsou jednotlivé části čtyřdílného slovníku, který zachycuje dnešní českou frazeologii v celé její šíři. Slovník, jedinečný i v mezinárodním kontextu, představuje ve svých jednotně zpracovaných, tematicky specializovaných, ale vzájemně propojených svazcích vždy abecedně řazenou heslovou část a věcný rejstřík. Hesla, jejichž výběr se už v tomto vydání opírá o korpusová data, nabízejí svým pojetím komplexní informace o dnešním úzu frazémů včetně synonymie, cizojazyčných ekvivalentů ap. První tři díly vycházejí v nových, upravených verzích, zcela nový je čtvrtý svazek, který se věnuje frazémům větným.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slovník české frazeologie a idiomatiky – Komplet (1-4 díl) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slovník české frazeologie a idiomatiky – Komplet (1-4 díl).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slovník české frazeologie a idiomatiky – Komplet (1-4 díl) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slovník české frazeologie a idiomatiky – Komplet (1-4 díl) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slovník české frazeologie a idiomatiky – Komplet (1-4 díl) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Slovník české frazeologie a idiomatiky – Komplet (1-4 díl)