Slovník historiků umění, výtvarných kritiků, teoretiků a publicistů v českých zemích a jej

Kód: 2002094

Úplný název:

Slovník historiků umění, výtvarných kritiků, teoretiků a publicistů v českých zemích a jej (kol.):

Autor a popis:

Kol., Academia, 1808 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
863 Kč (1 200 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2018 dopoledne. 
 

Publikace představuje první práci svého druhu v kontextu národní kultury a doplňuje citelnou mezeru, kterou české dějiny umění až dosud měly. Biografický a bibliografický lexikon zahrnuje osobnosti, jejichž dílo je již uzavřeno, a to včetně dosud opomíjených historiků umění německé národnosti, ale značný důraz klade také na představení současných představitelů tohoto oboru všech generací. Zájemce ve slovníku najde biografické a bibliografické informace o pracovnících působících v muzejních a galerijních institucích, na pracovištích památkové péče, na vysokých školách a v akademických ústavech, o teoreticích, výtvarných kriticích a publicistech, o kurátorech výstav současného umění atd. Autoři zachycují také osobnosti, které působily či působí v zahraničí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slovník historiků umění, výtvarných kritiků, teoretiků a publicistů v českých zemích a jej do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slovník historiků umění, výtvarných kritiků, teoretiků a publicistů v českých zemích a jej.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slovník historiků umění, výtvarných kritiků, teoretiků a publicistů v českých zemích a jej (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slovník historiků umění, výtvarných kritiků, teoretiků a publicistů v českých zemích a jej bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slovník historiků umění, výtvarných kritiků, teoretiků a publicistů v českých zemích a jej doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Slovník historiků umění, výtvarných kritiků, teoretiků a publicistů v českých zemích a jej