Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu

Kód: 8725201

Úplný název:

Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu (Beneš Jaroslav): Základní pojmy z managementu a marketingu

Autor a popis:

Beneš Jaroslav, Beneš Jaroslav, 108 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
83 Kč (120 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Marketing a management jsou vědy, které se neustále vyvíjejí a mění se i jejich terminologie. My budeme vycházet ze současného moderního poznání.

Slovní zásoba specifických anglických pojmů usnadňující komunikaci vede k větší efektivitě, upřesnění významu a porozumění manažerů po celém světě. Základní slovíčka v publikaci uvedená by měla patřit k mentální výbavě každého studenta a absolventa vyšší odborné školy a vysoké školy bez ohledu na studovaný obor.

Je třeba si uvědomit, že jasná, odborná terminologie nevznikla a nepoužívá se proto, aby zmátla, či zkomplikovala rétoriku lidí prostřednictvím použití komplikovaného jazyka, nýbrž aby usnadnila jeho komunikaci. Čtenáře musím upozornit, že se nejedná o klasický překladový slovník, ale slovník, kde se kombinují české a anglické pojmy, a tím se vytváří pojmový a výkladový slovník. Doba si tuto kombinaci žádá a já ji tímto slovníkem uvádím do světa managementu a marketingu. Cílovou skupinou jsou všichni, kteří mají zájem vědět, znát a poznat něco nového a v moderních pojmech se dynamicky orientovat.

Pro zábavu v závěru uvádím několik slovíček, které dnešní manažeři při běžném styku používají, a tím je vidět, že i management je bohatý na parodie, slangy i žargony, a tím slouží k pobavení čtenáře.

Přesto jsem přesvědčen, že jsem nesepsal všechny pojmy, které v managementu a marketingu jsou. Pojmy se stále aktualizují, vyvíjejí a tak předpokládám možnost dalších doplnění a upřesnění.

Mgr. Jaroslav Beneš MBA
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu