Sluneční bouře

Kód: 7294350

Úplný název:

Sluneční bouře (Larssonová Äsa):

Autor a popis:

Larssonová Äsa, Host, 300 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Na podlaze kostela v severním Švédsku leží mrtvé a rituálně zmrzačené mužské tělo. A na noční obloze mezi vločkami padajícího sněhu tančí polární záře.
Rebecka Martinssonová se po letech vrací do svého rodného městečka Kiruny. Kdysi musela toto místo za dramatických okolností opustit a odejít do Stockholmu, kde pracuje jako daňová poradkyně. Nyní se vrací zpět, aby pomohla své dávné přítelkyni Sanně, jejíž bratr byl hrůzným způsobem zavražděn v kostele náboženského společenství, které kdysi založil. Krásná a zranitelná Sanna potřebuje Rebečinu pomoc, aby se očistila od podezření, jež na ni padlo po bratrově smrti.
Rebecka se ocitne před nelehkým úkolem. Při hledání vraha se bude muset vypořádat nejen s policejními postupy, ale bude nucena čelit i dohadům kolujícím uvnitř uzavřené a vyděšené komunity. Bude muset zapátrat hluboko ve své paměti a ve svém svědomí, aby se postavila čelem k temnému tajemství, které za sebou v Kiruně zanechala a které je ukryto pod rouškou všeobecného mlčení. A bude se muset postavit vrahovi, jehož úmysly je těžké odhadnout...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sluneční bouře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sluneční bouře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sluneční bouře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sluneční bouře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Sluneční bouře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé