Smoothies na zahřátí - Pro každé roční období

Kód: 2710552

Úplný název:

Smoothies na zahřátí - Pro každé roční období (Maranik Eliq): Pro každé roční období

Autor a popis:

Maranik Eliq, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 26.1.2018
 
 
 
 
 
196 Kč (231 Kč)
  / ks  
koupit
 

Smoothies jedině v létě? Tak to už dávno neplatí! Nyní mají sezonu po celý rok. Hřejivá ovocná smoothies, doplněná bylinkovými čaji a ochucená kořením, vám ráno dodají tolik potřebné vitaminy, minerály a vlákninu, abyste měli dostatek energie na další náročný den, a osladí vám i dlouhé chladné večery.

Eliq Maranik je nejen známá švédská spisovatelka, fotografka a umělecká režisérka, ale také odbornice na smoothies. Při vymýšlení nových a nových receptů dává průchod své velké vášni a rozsáhlým znalostem ovoce, zeleniny, superpotravin a dalších hodnotných složek stravy, obsahujících látky nezbytné pro správnou výživu organismu. Její výtvarně krásné knihy, zaměřené na smoothies všech druhů, chutí a barev, byly přeloženy do dvanácti jazyků a jsou k dostání ve třiceti zemích světa. U nás zatím vyšly Vegan smoothies, Smoothie bowls a Detox smoothies a k vydání se připravují Probiotická smoothies.

V této své nejnovější knize se s vámi autorka podělí – kromě výborných receptů – o užitečné tipy a nápady na udržení přirozeného a vyváženého jídelníčku. Dozvíte se i spoustu zajímavostí o zdravotní prospěšnosti různých druhů bylin, ovoce a zeleniny (a to jak těch běžných, na které přísahaly už naše babičky, tak těch mnohem exotičtějších, které teprve objevujeme). Tak už žádné vymlouvání! Ode dneška již není jediný důvod, proč byste všechny chladné dny nemohli strávit v plném zdraví a fit!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smoothies na zahřátí - Pro každé roční období do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smoothies na zahřátí - Pro každé roční období.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smoothies na zahřátí - Pro každé roční období (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smoothies na zahřátí - Pro každé roční období bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Smoothies na zahřátí - Pro každé roční období