Smrt, hroby a záhrobí v islámu - Poslední věci člověka pohledem muslimských pramenů

Kód: 2002305

Úplný název:

Smrt, hroby a záhrobí v islámu - Poslední věci člověka pohledem muslimských pramenů (Ostřanský Bronislav): Poslední veci cloveka pohledem muslimských pramenu

Autor a popis:

Ostřanský Bronislav, Academia, 308 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
241 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Přemítání o smrti, záhrobí i onom světě již od pradávna zaměstnává věřící všech náboženství, což platí bezezbytku rovněž pro muslimy. Přitom nikde v islámu nedoznal rozpor mezi literou islámského práva a zavedenými zvyklostmi takové hloubky jako právě v problematice funerální. Jedná se tedy o významné „kolbiště“, kde se po staletí střetávají i míjejí různé výklady islámu. Kolektivní monografie Smrt, hroby a záhrobí v islámu s podtitulem Poslední věci člověka pohledem muslimských pramenů se zaměřuje právě na tento neklidný terén nejen středověkého, ale též soudobého muslimského myšlení a praxe.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrt, hroby a záhrobí v islámu - Poslední věci člověka pohledem muslimských pramenů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrt, hroby a záhrobí v islámu - Poslední věci člověka pohledem muslimských pramenů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrt, hroby a záhrobí v islámu - Poslední věci člověka pohledem muslimských pramenů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrt, hroby a záhrobí v islámu - Poslední věci člověka pohledem muslimských pramenů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrt, hroby a záhrobí v islámu - Poslední věci člověka pohledem muslimských pramenů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Islám

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Islám / Smrt, hroby a záhrobí v islámu - Poslední věci člověka pohledem muslimských pramenů