Smrt krále swingu - Dosud nikdy nezveřejněná zpráva o životě a smrti Glenna Millera

Kód: 2061290

Úplný název:

Smrt krále swingu - Dosud nikdy nezveřejněná zpráva o životě a smrti Glenna Millera (Downs Hunton): Dosud nikdy nezverejnená zpráva o živote a smrti Glenna Millera

Autor a popis:

Downs Hunton, NAŠE VOJSKO, 256 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
204 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Věhlasný americký kapelník přelomu 30. a 40. let 20. století Glenn Miller ztělesňoval díky vlastní osobité tvorbě ještě dlouho po své smrti hudební hvězdu, idol - nejasnosti spjaté s koncem života tohoto talentovaného hudebníka proto stále přitahují o to větší pozornost. Hunton Downs v knize Smrt krále swingu nabízí českým čtenářům možnou verzi poodhalující bližší souvislosti úmrtí Glenna Millera.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrt krále swingu - Dosud nikdy nezveřejněná zpráva o životě a smrti Glenna Millera do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrt krále swingu - Dosud nikdy nezveřejněná zpráva o životě a smrti Glenna Millera.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrt krále swingu - Dosud nikdy nezveřejněná zpráva o životě a smrti Glenna Millera (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrt krále swingu - Dosud nikdy nezveřejněná zpráva o životě a smrti Glenna Millera bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrt krále swingu - Dosud nikdy nezveřejněná zpráva o životě a smrti Glenna Millera doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Umění / Hudba / Smrt krále swingu - Dosud nikdy nezveřejněná zpráva o životě a smrti Glenna Millera