Smrt profesora je světová katastrofa a jiné příběhy s neblahým koncem

Kód: 7204675

Úplný název:

Smrt profesora je světová katastrofa a jiné příběhy s neblahým koncem (Malina Jaroslav, Born Adolf):

Autor a popis:

Malina Jaroslav, CERM, 450 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (280 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

Kniha antropologa Jaroslava Maliny obsahuje čtyři detektivní příběhy a šest povídek námětově zakotvených ve vysokoškolském prostředí. Detektivní příběhy se odvíjejí v posledních letech předlistopadové doby a spojuje je postava archeologa Lukáše, působícího na „nejmenované" brněnské univerzitě. Povídky Světová katastrofa, Jsme mimozemšťané, Ašot Ašotovič, Génius jistoty, Pravá ledvina a Stoprocentní úspěch těží z vyostřeného střetávání představitelů vědeckých, pseudovědeckých a spekulativních koncepcí zejména o vzniku a vývoji člověka, existenci či neexistenci zásahu mimozemských civilizací a celosvětových katastrof do lidské evoluce. Jsou uměleckou sondou do základů těchto koncepcí i psychologie jejich tvůrců a zastánců. Jazyková a stylistická kultura a zrcadlo nastavené různým módním tendencím literárním i vědeckým činí z knihy zajímavé, vtipné, moderní čtení obohacující naši literaturu o důležitou dimenzi. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrt profesora je světová katastrofa a jiné příběhy s neblahým koncem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrt profesora je světová katastrofa a jiné příběhy s neblahým koncem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrt profesora je světová katastrofa a jiné příběhy s neblahým koncem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrt profesora je světová katastrofa a jiné příběhy s neblahým koncem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrt profesora je světová katastrofa a jiné příběhy s neblahým koncem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Smrt profesora je světová katastrofa a jiné příběhy s neblahým koncem