Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní

Kód: 9035661

Úplný název:

Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní (Kars Ota, Písařík Jan):

Autor a popis:

Kars Ota, Yettley, 65 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
144 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ota Kars je divoká zplozenina tragického osudu malíře Jiřího Karse, který dokázal uprchnout před šoa, ale nakonec spáchal sebevraždu, protože nedokázal utéct před jejími důsledky pro své blízké a před sebou a delirického strhujícího alkoholika Otto Katze, který bral kněžství jako druh obchodní smlouvy mezi ním a Pánem Bohem. Svou první básničku Kars napsal zhruba před 30 lety. První dvě knihy pak vydal sám v porevolučním samizdatu. Sbírku–báseň Bezecesta a experimentální literární teror Spalte tuto knihu, opatřený zapalovačem.Nyní, na vrcholu tvůrčích sil, se odhodlal vydat svou první oficiální knihu, souhrnně nazvanou jako Chutný juvenilní konvolut. Ve skutečnosti se jedná o společné vydání tří tematických sbírek, v nichž se autor vyrovnává s dětstvím (Smrtelná hodina), mládím (Patetická utrpení lásky) a se svou prostotou (Obscénní pohyby básní). Celý svazek je doplněn kongeniálními ilustracemi kreslíře a grafika Jana Písaříka. Krátce po vydání byl zařazen mezi knihy týdne časopisu Týden. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní