Smrtící imitace

Kód: 7249241

Úplný název:

Smrtící imitace (Robb J.D.):

Autor a popis:

Robb J.D., Columbus, 288 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

New Yorkem se prochází zrůda napodobující činy známých sériových vrahů… Poručík Eva Dallasová a další mají opět plné ruce práce!
Prostitutka, nalezená v úzké uličce podřezaná a s odstraněnou pánví… Tak odpornou vraždu poručík Eva Dallasová z newyorské policie snad ještě nikdy neviděla. Otrlé strážníky a dokonce i její věrnou asistentku Peabodyovou to přinutí ke zvracení, ale nic podobného Evě nehrozí. Pohání ji vztek, vztek na zabijáka a soucit s obětí. A je to navíc osobní záležitost, protože pachatel zanechal na místě činu dopis. Vzkaz pro ni… Jacie Wootonová nebyla jeho první obětí a zdaleka nebude poslední.
Brzy se pátrání zúží na čtyři podezřelé. Všichni jsou bohatí, a svým způsobem i známí. Filmový producent, spisovatel, zpěvák a diplomat. Který z nich to je? Který z nich se chystá na spáchání dalšího zvěrstva? Eva to tuší, ale musí mít v rukou důkazy, aby ho mohla poslat na doživotí za mříže. A tak opět začíná nebezpečný závod s časem. Do toho se Eva i její miliardářský manžel Roarke musejí vyrovnávat s hrůzami svého vlastního dětství, Peabodyová se chystá udělat zkoušky na detektiva a je z toho pěkně nervózní, a z dovolené se k Evině nelibosti vrací jejich prkenný majordom Summerset.
I v tomto díle ze série Smrtící… nám Nora Roberts pod pseudonymem přichystala pěknou porci napětí, záhad a v neposlední řadě strhujících erotických scén.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrtící imitace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrtící imitace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrtící imitace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrtící imitace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrtící imitace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi